hétfő, április 08, 2013

4. liga: Marosludas megállíthatatlan, Szovátán is nyert

Fotó: Facebook

Szovátán sem tört meg az éllovas Marosludas lendülete: a 4. ligás bajnokságot gyakorlatilag a kezdetektől uraló alakulat már az első 20 percben meccset eldöntő előnyt alakított ki, a házigazdák pedig – bár kapaszkodtak – mégsem sikerült megfogniuk ellenfelüket. Ez volt a 21. forduló rangadója is. A többi mérkőzésen a papírforma érvényesült. Meglepetés csak Búzásbesenyőn körvonalazódott, ahol az első félidőben gólelőnyhöz jutott a vendég Kutyfalva. Szünet után azonban a házigazdák rendezték soraikat, és végül simán megnyerték a találkozót.

Az eredmények: Búzás-besenyő – Kutyfalva 5-1, Dános – Radnót 1-7, Szováta – Marosludas 2-3, Maros-oroszfalu – Nyárádszereda 6-1, Mezőméhes – Náznánfalva 1-2, Nagysármás – Marosvásárhelyi Gaz Metan 0-2, Marosvásárhelyi MSE – Marosvásárhelyi Junior 3-2.