hétfő, június 03, 2013

4. liga: Marosludas megnyerte a pontvadászatot

Fotó: Facebook

Hatalmas gólkülönbségekkel zárult több mérkőzés a 4. ligás labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A találkozóknak különösebb tétje már nem volt, hiszen korábban eldőlt, hogy a Marosludas megnyerte a pontvadászatot, és 3. ligás szereplésért selejtezőzhet.
A Marosvásárhelyi Gaz Metan biztos második, csak a harmadik hely sorsa kérdőjeles: az utolsó körben Marosoroszfalun a házigazdák a Marosvásárhelyi MSE-t fogadják, itt dől el, ki fejezheti be az idényt a dobogó legalsó fokán. A házigazdák sikere vagy a döntetlen a helyi csapat számára jelent majd örömöt, míg az MSE győzelme a marosvásárhelyi együttesnek a harmadik hellyel lenne egyenértékű.
A 29. forduló eredményei: Marosludas – Nyárádszereda 4-1, Radnót – Náznánfalva 11-1, Marosvásárhelyi Junior – Marosvásárhelyi Gaz Metan 1-2, Kutyfalva – Szászrégeni Gliga Companies 1-2, Búzásbesenyő – Nagysármás 11-1, Marosvásárhelyi MSE – Mezőméhes 6-1, Dános – Marosoroszfalu 1-8. A 30. fordulóból előrehozott mérkőzésen: Szováta – Dános 14-0.

Forrás: Népújság